O nás

O nás

Jsme internetový obchod zaměřený na prodej balzámů na rty značky Hurraw! a prodej kabelek značek Hurley, Volcom, Nikita, Rip curl, Animal, Vehicle a Nixon.

BangBag.cz je výhradní distributor balzámů značky Hurraw! pro Českou a Slovenskou republiku. Balzámy je možné zakoupit přímo v našem internetovém obchodě nebo navštívit kamenný obchod některého z našich partnerů. Nabízíme také spolupráci pro všechny kdo chtějí zajistit pravidelné dodávání čerstvých balzámů na rty Hurraw! do své nabídky. Nabízíme rychlé dodání za velkoobchodní ceny. Naší prioritou je spokojenost zákazníka.

Vybíráme pro vás to nejlepší z nabídky předních streetových značek. Vlastníme výhradní distribuci pro balzámy na rty Hurraw! pro Českou republiku. V naší nabídce naleznete kabelky značek Hurley, Nixon, Volcom, Nikita, Rip curl, Animal, Vehicle. U nás koupíte kabelky jak na mejdan, na pláž, do školy, tak na běžné nošení do práce. Kabelky nenabízíme v žádné kamenné prodejně, ale zasíláme poštou. Doba doručení je obvykle 2 pracovní dny. Platba je možná převodem nebo na dodobírku. Jsme schopni zaslat zboží i na Slovensko.

Provozovatelem internetového obchodu Bangbag.cz a výhradním distributorem značky Hurraw! pro Česko a Slovensko je Ing. Petr Balík, IČO 70784353, DIČ CZ7908310388. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 739 094 650, nebo na emailu bangbag@bangbag.cz